PROTEC - nasze urządzenia UV do dezynfekcji wody i powietrza.

Specjaliści od uzdatniania wody

Kompleksowa sprzedaż, montaż i serwis technologii uzdatniania wody.

1 Dezynfekcja UV

2 Ozonowanie wody i ścieków

3 Chemiczna dezynfekcja wody

4 Techniki membranowe

5 Mieszacze statyczne

... oraz wiele więcej...

Doradztwo Serwis Części zamienne Inżyniering

Lampy UV do dezynfekcji wody

Emitujące promieniowanie UVC lampy UV to jedne z najskuteczniejszych urządzeń do dezynfekcji wody pitnej, basenowej i procesowej. Efektywnie dezaktywują one mikroorganizmy, a jednocześnie nie zmieniają smaku ani zapachu surowca. Działają naturalnie, bez udziału środków chemicznych.

Skuteczność lamp UV do dezynfekcji wody pitnej uzależniona jest od ich prawidłowego doboru. W PROBIKO-AQUA nie tylko oferujemy najnowocześniejszy na rynku sprzęt, ale także odpowiednio dopasowujemy urządzenie do indywidualnych potrzeb. Pozwala to w pełni wykorzystać możliwości technologii UV, która w wielu przypadkach jest rozwiązaniem najlepszym z możliwych. Lampy UV do dezynfekcji wody oferowane przez PROBIKO-AQUA wykorzystują promieniowanie w okolicach zakresu 254 nm. To tanie w eksploatacji urządzenia, charakteryzujące się wysoką efektywnością w dezaktywacji mikroorganizmów, w tym Clostridiów czy też Legionelli.

Lampy UV

Ozonowanie wody pitnej i ścieków

Ozon to jeden z najsilniejszych utleniaczy, który znajduje zastosowanie m.in. w procesie uzdatniania wody nie tylko pitnej, ale i wody procesowej w przemyśle. Skutecznie poprawia parametry fizyko-chemiczne surowca, zwiększając walory wizualne, smakowe i zapachowe wody.

W PROBIKO-AQUA zajmujemy się doborem, montażem i serwisem ozonatorów oraz kompletnych systemów do ozonowania wody pitnej, basenowej i procesowej. To efektywne rozwiązania, które znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu, w tym w szczególności w branży spożywczej, farmaceutycznej i kosmetycznej. Służą także do uzdatniania wód chłodzących i wody w hodowli ryb oraz do dezodoryzacji gazów wylotowych i bielenia celulozy. W zależności od obszaru wykorzystania i indywidualnych potrzeb klienta nasi specjaliści dobierają odpowiednie ozonatory i systemy, tak aby gwarantowały one uzyskanie określonych rezultatów.

Ozonowanie wody

Montaż, serwis, części zamienne

W PROBIKO-AQUA oprócz sprzedaży wysokiej jakości sprzętu i kompletnych systemów uzdatniania wody oferujemy także ich profesjonalny montaż. Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń UV i innych elementów instalacyjnych oraz dostęp do części zamiennych wysokiej jakości.

Wieloletnie doświadczenie oraz ekspercka wiedza pozwala nam wykonywać fachowy montaż nawet w skomplikowanych układach rurociągów. Wykonujemy instalacje wykorzystujące orurowanie z tworzyw sztucznych i stali szlachetnej, a nawet nietypowe kształtki. Zapewniamy regularne przeglądy, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Oferujemy szeroki asortyment podzespołów różnego typu (m.in. promienniki UV, zasilacze, czujniki i elementy ozonatorów) oraz ich szybką i terminową dostawę. Świadczymy usługi jednorazowe i w abonamencie. Wszystko po to, aby nasi Klienci mogli cieszyć się sprzętem, który działa bez zarzutu.

Serwis

Dla kogo pracujemy?

W PROBIKO-AQUA projektujemy, dostarczamy i montujemy urządzenia oraz kompletne systemy uzdatnia wody i ścieków dla oczyszczalni ścieków, wodociągów, basenów i przedsiębiorstw z branży spożywczej, farmaceutycznej i kosmetycznej. Zapewniamy także doradztwo, serwis, badania pilotowe, inżyniering oraz dostęp do części zamiennych.

Dowiedz się od czego zacząć współpracę!

Zamów bezpłatną konsultację

Uzdatnianie wody

Główne wartości naszej firmy

Profesjonalizm

W naszej działalności nie tolerujemy półśrodków, a wysoka jakość projektowanych rozwiązań, świadczonych usług i wykorzystywanych materiałów to nasz priorytet. Działamy rzetelnie i profesjonalnie.

Skuteczność

Nasze urządzenia, systemy i technologie uzdatniania wody oraz ścieków to efektywne rozwiązania, które osiągają wymagane przez klientów rezultaty. Ich skuteczność to wynik wysokiej jakości oraz prawidłowego doboru.

Odpowiedzialność

Każdy nasz projekt spełnia najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa oraz jest zgodny z wytycznymi UE. Mamy bowiem świadomość, że jesteśmy odpowiedzialni za zdrowie setek osób i ochronę środowiska naturalnego.

Wiarygodność

Zamontowaliśmy setki urządzeń i kompletnych systemów uzdatniania wody oraz ścieków. Szanujemy Twój czas i zawsze wywiązujemy się z podjętych zobowiązań. Żadnego klienta nie pozostawiamy bez wsparcia.

Partnerstwo

Współpracę z naszymi Klientami opieramy na wzajemnym szacunku i zaufaniu. Zachowanie przyjaznych stosunków pozwala nam łatwiej zrozumieć specyfikę inwestycji i osiągnąć oczekiwane rezultaty.

Rozwój i nauka

Konsekwentnie poszerzamy swoje umiejętności i wiedzę oraz testujemy nowe rozwiązania technologiczne. Wierzymy bowiem, że tylko dzięki rozwojowi będziemy w stanie sprostać potrzebom naszych Klientów.

Skorzystanie z naszej szerokiej oferty nie jest wcale trudne! Do Twojej dyspozycji oddajemy różne sposoby kontaktu i składania zamówień. Wspólnie określimy zakres realizacji, a także wybierzemy najlepszą metodę, która będzie odpowiadała specyfice inwestycji oraz indywidualnym wymaganiom.

Jak działamy? Zobacz jakie to proste!

Skontaktuj się z nami

Określ swój problem

Przedstawimy propozycję rozwiązania

Podejmij decyzję o współpracy

1
Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta lub szukasz pomocy, skontaktuj się z nami. Możesz zrobić to na kilka sposobów – telefonicznie, mailowe, poprzez specjalny formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie lub za pomocą tradycyjnego listu, który wyślesz na adres podany w dziale kontakt. Naszych specjalistów możesz spotkać również na targach – podejdź do nas i opowiedz nam o swoich potrzebach!
2
Sprawna i szybka realizacja będzie możliwa, jeśli przedstawisz nam wszystkie najważniejsze informacje na temat zlecanego zadania. Czego potrzebujemy? Opisu stanu faktycznego (istniejący ciąg technologiczny, warunki miejscowe etc.), parametrów wody lub ścieków, informacji dotyczących wielkości przepływów, a także dokładnego wskazania Twoich potrzeb i wymagań odnośnie sposobu realizacji zlecenia oraz efektów uzdatniania.
3
Po zebraniu wszystkich niezbędnych informacji, będziemy w stanie przygotować i przedstawić Ci ofertę dotycząca pożądanego zakresu działań lub koncepcję rozwiązania zgłoszonych problemów. Kompleksowo wyjaśnimy, w jaki sposób będzie przebiegać realizacja – wskażemy technologię i urządzenia, z których skorzystamy, określimy najważniejsze kwestie techniczne, a także przedstawimy sposób wykonania bądź montażu instalacji oraz gwarantowane parametr pracy. Poinformujemy Cię również o czasie realizacji, a także o wszystkich kosztach inwestycyjnych i eksploatacyjnych.
4
W sytuacji, gdy jakieś kwestie będą niejasne lub gdy pojawią się dodatkowe pytania, chętnie na nie odpowiemy. Kompletny zarys realizacji zlecenie pozwoli Ci podjąć ostateczną decyzję. Jeśli będzie ona pozytywna, wyślesz do nas zamówienia lub zgłosisz chęć podpisania umowy. Następnie pozostanie Ci wyłącznie oczekiwać na realizację zlecenia.

Nasze produkty

lampy UV do dezynfekcji wody

Lampy UV

Skuteczna dezynfekcja wody pitnej poprzez efektywne wykorzystanie dostarczanych lamp UV do wody pitnej.

ozonowanie wody pitnej

Ozonatory wody

Użycie ozonatorów wody pozwala na poprawę parametrów fizyko-chemicznych, walorów smakowych, zapachowych i wizualnych wody.

Dwutlenek chloru, podchloryn sodu, chlor - chemiczna dezynfekcja wody pitnej

Chemiczna dezynfekcja wody

Proponujemy skuteczniejsze metody wytwarzania dezynfekanta chemicznego - podchlorynu sodu oraz dwutlenku chloru.

Techniki membranowe w uzdatnianiu wody i ścieków

Techniki membranowe

Odwrócona osmoza, nanofiltracja, ultrafiltracja czy mikrofiltracja - stosujemy odpowiednio dobrane rozwiązania.

mieszacze statyczne

Mieszacze statyczne

Mieszacze statyczne Statiflo stosuje się w procesach, takich jak m.in. mieszanie, dozowanie czy dyspersja emulsji.

Filtry otwarte - drenaże filtracyjne TETRA

Filtry otwarte

Zajmujemy się dostarczaniem i montażem drenaży filtracyjnych TETRA w filtrach otwartych.

Aerator kaskadowy do napowietrzania wody

Aeratory kaskadowe

Dostarczamy gotowe aeratory kaskadowe lub montujemy kolejne segmenty uzdatniające w wyznaczonym miejscu.

Copyright reserved for PROBIKO-AQUA 2020. Developed by R5 studio. Polityka prywatności.

Bądźmy w kontakcie!

Probiko-Aqua
ul. Okrężna 20
62-025 Kostrzyn Wlkp.

Zadzwoń:
+48 61 650 95 80
+48 61 650 95 85

Napisz:
info@probiko-aqua.pl

Obserwuj nas