AEROBIKO - Aerator kaskadowy do napowietrzania wody

aerator kaskadowy do napowietrzania wody

Dzięki zaawansowanym technologicznie sprzętom, możliwe staje się skuteczne napowietrzanie wody do picia, a także wykorzystania w przemyśle. Firma Probiko-Aqua dostarcza wysokiej klasy aeratory kaskadowe, dostosowane do indywidualnych potrzeb Klienta, związanych z konkretnymi parametrami wody poddawanej napowietrzaniu, celu napowietrzania, a także możliwości montażowych.

Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny – na życzenie Klienta dostarczamy gotowe aeratory bądź montujemy kolejne segmenty uzdatniające w wyznaczonym miejscu. Zawsze gwarantujemy zachowanie pełnego profesjonalizmu i dbałości o potrzeby zamawiającego. Aerator kaskadowy to doskonałe urządzenie do napowietrzania wody w technologii uzdatniania wody do picia lub celów przemysłowych. Za sprawą dostarczanych przez nas technologii, możliwe staje się nasycenie wody tlenem, jej odgazowanie, a także doprowadzenie do równowagi gazowej i węglanowo-wapniowej.

Aerator kaskadowy to doskonałe urządzenie do napowietrzania wody w technologii uzdatniania wody do picia lub celów przemysłowych.

Zasada działania aeratorów kaskadowych AEROBIKO

Przygotowywane przez nas urządzenia składają się z kilku tac. Aerator wykorzystuje naturalny ciąg powietrza i przepływ grawitacyjny, za sprawą którego woda przelewa się z górnej część do kolejnych tac – w trakcie tego procesu strumienie wody mają kontakt z powietrzem przepływającym przez urządzenie. Dzięki temu dochodzi do wprowadzania wody do powietrza, a nie odwrotnie.

Proces ten pozwala na wykorzystanie aeratorów w różnych zastosowaniach, związanych między innymi z odgazowywaniem wody, a także z utlenianiem żelaza. Za sprawą otwartej konstrukcji urządzenia, aerator jest odporny na zanieczyszczenia osadem pochodzącym z żelaza. W przypadku każdego zamówienia, analizowane są przez nas indywidualne potrzeby i wymagania Klienta. Wszystko po to, aby dostarczyć oraz zamontować sprzęt pod konkretne zastosowanie.

Budowa aeratora kaskadowego AEROBIKO

Przygotowywane przez nas aeratory kaskadowe są pozbawione części ruchomych, co przekłada się na ich doskonałą wytrzymałość i odporność na czynniki zewnętrzne, a także na możliwość długoletniej eksploatacji. Aerator kaskadowy do napowietrzania wody nie wymaga skomplikowanej obsługi ani dostępu do energii elektrycznej. Proces uzdatniania wody jest realizowany w sposób ciągły, bez konieczności zajmowania się aeratorem. Jest to niezwykle korzystne rozwiązanie – zarówno w sytuacji, gdy napowietrzanie wody jest realizowane w celach użytkowych, jak i przemysłowych.

Budowa urządzeń dostarczanych przez firmę Probiko-Aqua zawsze jest dostosowywana do indywidualnych potrzeb Klienta, a także najważniejszych parametrów – jakości wody, celu technologicznego oraz wymaganej wydajności. Aerator może zawierać cztery, pięć lub sześć poziomów rozdeszczania wody, co umożliwia grawitacyjny przepływ wody.

W zależności od potrzeb, wypływ wody z aeratora odbywa się na posadzkę lub doprowadzony odpływ rurociągiem. Sprzęt dostosowujemy także pod kątem przepływu powietrza przez aerator. Może on odbywać się w sposób naturalny (grawitacyjny) lub wymuszony za sprawą wentylacji mechanicznej. Wszystko po to, aby napowietrzanie wody odbywało się w sposób dostosowany do potrzeb zgłaszających się do nas Klientów.

Realizowane przez nas usługi dotyczą budowy gotowych urządzeń i dostarczania ich na wyznaczone miejsce, a także montażu i podłączania osprzętowania. Instalacja aeratora kaskadowego musi odbywać się na płaskiej, wypoziomowanej powierzchni, konieczne jest również doprowadzenie wody od DN100 do DN200.

Aerator kaskadowy AEROBIKO – czy warto?

Napowietrzanie wody w technologii uzdatniania wody, przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii, gwarantuje uzyskanie pożądanych parametrów oraz jakości wody. Decydując się na aeratory dostarczane przez Probiko, nasi Klienci zyskują:

  • wysokiej jakości sprzęt wykonany ze stali nierdzewnej – jest on pozbawiony części ruchomych, dlatego gwarantuje bardzo długą eksplantację,
  • możliwość dostosowania parametrów sprzętu – tyczy się to wydajności nominalnej (od 14 do 160 m3/h) i maksymalnej (od 18 do 200 m3/h), obciążenia hydraulicznego, wentylacji mechanicznej oraz efektu napowietrzania wody (od 75 do 100%),
  • wybór formy realizacji zlecenia – aerator kaskadowy jest przez nas dostarczany lub montowany w wyznaczonym miejscu,
  • możliwość wykonania aeratora z otworami rewizyjnymi i oknami obserwacyjnymi,
  • bogate zastosowanie aeratorów do napowietrzania wody.

Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, co oznacza, że bierzemy pod uwagę parametry napowietrzanej wody, cel całego procesu, a także wymagania i ograniczenia montażowe. Wszystko po to, aby uzdatnianie wody realizowane było w najlepszych możliwych warunkach.

Copyright reserved for PROBIKO-AQUA 2020. Developed by R5 studio. Polityka prywatności.

Bądźmy w kontakcie!

Probiko-Aqua
ul. Okrężna 20
62-025 Kostrzyn Wlkp.

Zadzwoń:
+48 61 650 95 80
+48 61 650 95 85

Napisz:
info@probiko-aqua.pl

Obserwuj nas