Produkty i usługi – części zamienne

części zamienne lampy UV

Żeby zachować swoje właściwości, zaawansowane technologicznie urządzenia do uzdatniania wody wymagają regularnej wymiany części zużywających się i przeglądów. Poszczególne podzespoły się zużywają, szczególnie promienniki UV, które cechują się określoną żywotnością. Dzięki częściom zamiennym systemy mogą pracować dalej, bez uszczerbku na efektywności.

W przypadku części zamiennych najistotniejszymi kwestiami są ich dostępność oraz najwyższa jakość, a także czas reakcji serwisu. PROBIKO-AQUA oferuje szeroki asortyment podzespołów różnego typu. Są to promienniki UV, balasty (zasilacze), czujniki oraz inne części do urządzeń UV, elementy ozonatorów i kompletnych instalacji ozonowania, części do instalacji chlorowych (generatory ClO2, elektrolizery podchlorynu sodu, chloratory).

Części zamienne do intalacji uzdatniania wody

Części zamienne do urządzeń UV

Na rynku urządzeń do uzdatniania wody funkcjonuje wiele podmiotów. Każdy z nich produkuje nieco inne rozwiązania, które do prawidłowego działania potrzebują określonych części zamiennych. Oferujemy części zamienne do urządzeń UV:

 • AQUAFIDES,
 • BWT,
 • KATADYN,
 • OZONIA,
 • PROMINENT,
 • VISA UV,
 • WALLACE and TIERNAN,
 • WEDECO/XYLEM.

To wysokiej jakości podzespoły, które właściwie zamontowane przywracają systemom do uzdatniania wody pełną sprawność i gwarantują ich niezawodną pracę.

Jako producent własnych urządzeń do uzdatniania wody oferujemy oczywiście części zamienne do urządzeń PROBIKO-AQUA, serii PROTEC i PROTEC MP. To rozwiązania produkowanie zgodnie z najwyższymi standardami technologicznymi i jakościowymi. Dzięki temu są trwałe i wykazują wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne i pracę w trudnym środowisku.

Części do instalacji chlorowych i ClO2

W asortymencie PROBIKO-AQUA nie brakuje również części do instalacji chlorowych i ClO2. Oferujemy podzespoły uznanych na rynku marek, takich jak:

 • WALLACE and TIERNAN (EVOQUA),
 • DENORA/SEVERN TRENT SERVICES.

Części do instalacji chlorowych i ClO2 dostępne w PROBIKO-AQUA spełniają wszelkie wymogi norm europejskich. Są trwałe, łatwe w montażu oraz wykonane z materiałów najwyższej jakości. Gwarantują sprawne działanie systemów.

Części do instalacji ozonowych i części do ozonatorów

PROBIKO-AQUA zapewnia dostęp także do części do instalacji ozonowych i części do ozonatorów. Są to wysokiej klasy podzespoły do ozonatorów i instalacji ozonowych, takich marek jak:

 • OZONIA (SUEZ),
 • TRAILIGAZ,
 • WEDECO (XYLEM).

Dostępne w PROBIKO-AQUA części do instalacji ozonowych i części do ozonatorów spełniają wszelkie wymagania techniczne i instalacyjne. Zapewniają właściwą pracę systemów przez długi czas, przez co nie narażają inwestorów na dodatkowe koszty eksploatacyjne.

W PROBIKO-AQUA nie tylko oferujemy szeroki asortyment różnego rodzaju części zamiennych, ale i zapewniamy pomoc w prawidłowym doborze podzespołów oraz ich montaż. Gwarantujemy szybką, terminową dostawę oraz atrakcyjne ceny. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu poszczególnych systemów uzdatniania wody odgrywają części do urządzeń UV, instalacji chlorowych oraz ozonowych. Dlatego gwarantujemy łatwy dostęp do podzespołów, ich szeroki wybór oraz wysoką jakość.

Oferujemy również szybką i kompetentną pomoc serwisową. Wszystko po to, by możliwie jak najszybciej przywrócić pełną sprawność systemu. Skontaktuj się z nami i sprawdź, jak możemy Ci pomóc.

Copyright reserved for PROBIKO-AQUA 2020. Developed by R5 studio. Polityka prywatności.

Bądźmy w kontakcie!

Probiko-Aqua
ul. Okrężna 20
62-025 Kostrzyn Wlkp.

Zadzwoń:
+48 61 650 95 80
+48 61 650 95 85

Napisz:
info@probiko-aqua.pl

Obserwuj nas