Komunikat dotyczący Międzynarodowych XXVIII Międzynarodowych Targów Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN 2020

Szanowni Uczestnicy Międzynarodowych XXVIII Międzynarodowych Targów Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN 2020, 

Poniżej przesyłamy komunikat Prezes Izby Gospodarczej ,,Wodociągi Polskie’’ Pani Doroty Jakuta w sprawie zmiany terminu Targów WOD-KAN 2020. Jednocześnie, jako Organizator Targów pragniemy przekazać Państwu, iż szczegółowe informacje dotyczące kwestii organizacyjnych wynikających ze zmiany terminu, przekazane zostaną Państwu w odrębnej wiadomości.

Szanowni Państwo, Drodzy Wystawcy, Przyjaciele

Organizator Targów WOD-KAN, Izba Gospodarcza „Wodociągi Polskie” podjęła trudną, aczkolwiek jedyną możliwą w obecnej sytuacji epidemiologicznej, decyzję. Zagrożenie koronawirusem stało się realne. Nie możemy liczyć na to, że do planowanej przez nas pierwotnie, tradycyjnie wyznaczonej na maj daty, sytuacja ulegnie poprawie.

Z szacunku dla prowadzonych przez Państwa  interesów, w trosce o dobro Waszych firm i prowadzonej przez nie działalności, postanowiliśmy niezwłocznie przekazać do publicznej wiadomości nowy termin tegorocznych Targów. W tym roku zapraszamy Państwa do Bydgoszczy w dniach 28-30 września 2020 r. Zapiszcie tę nową datę w Waszych kalendarzach, spotkajmy się podczas Targów i celebrujmy to święto branży wodociągowo-kanalizacyjnej jak zwykle, tylko tym razem… nieco później.

Dorota Jakuta,

Prezes IGWP

Copyright reserved for PROBIKO-AQUA 2020. Developed by R5 studio. Polityka prywatności.

Bądźmy w kontakcie!

Probiko-Aqua
ul. Okrężna 20
62-025 Kostrzyn Wlkp.

Zadzwoń:
+48 61 650 95 80
+48 61 650 95 85

Napisz:
info@probiko-aqua.pl

Obserwuj nas